ElonMusk

Kde mi odstraní mílie?

Mám pod okem bílou tečku (milium), na kožním mi paní doktorka řekla, že mám jít k očnímu lékaři, kde mi to odstraní. Ale prý se to dá odstranit i u kosmetičky? Hlavně nechápu co bych dělal u očaře, kde má ženská jen malá a velká písmenka, a ten stroj na měření tlaku v oku. Taky jsou koukal na oční kliniky, kde dělají šedé zákaly a další operace, ale tam takovou „blbost“ jako mílie neřeší, ne? A udělala by to nějaká kosmetička co si umí jen nalakovat nehty vůbec správně?
Jsem zmatený:D

Odpovědi
marci1

Pokud se mílie nachází blízko oka, odstraní ti ji jehličkou odborně oční lékař. Známá s tím byla také u očního (kam ji odeslal kožní lékař) a během chviličky bylo hotovo. 🙂
https://www.u­lekare.cz/porad­na-lekare/milie-na-spodnim-vicku-144969