boleg

Jak se zbavit druhé brady?

Druhou bradu nemám nijak výraznou, ale už teď mě trápí, že ji vůbec mám. Je mi 20 let. Díky za odpověď

Nejlepší odpověď
annas

Navlhčete ručník, složte po délce, chyťte jeden konec do levé, druhý do pravé ruky a plácejte se pod bradou – při každé možné příležitosti.

Další odpovědi
Bobule

Možná Vám to příjde jako zdlouhavé, ale mě pomohlo cvičení. každý den, nebo i několikrát denně jsem s hlavou cvičila. Třeba v kanclu, nebo když jsem něco dělala. Nahoru, vydržet, cítíte jak se svaly na krku a bradě napínají, pak povolit a opakovat tak zhruba po 20 x. A taky hlavně mazat, mazat a mazat. Dobrý je krém na zpevnění kůže od Anew Clinic. Stojí asi 300 kč.
Druhá varianta je plastika, ale proč do sebe řezat, když to jde i takto cvičením. Opravdu doporučuju.

Damiana

Pozor také na časté a dlouhé zklápění hlavy – hlavně při čtení vleže, na zádech. Pomáhá zvyknout si držet hlavu zpříma, netlačit bradu k hrudníku.
Na cviky a další možnosti se podívej ještě zde.
http://www.me­too.cz/8255/dvo­jita-brada-cz