Dados

Jak se zalíbit slečně?

Zdravím,

líbí se mi jedna slečna. Dost si rozumíme. Máme podobný názory i stejnej smysl pro humor. Jenže ona je hezčí než já. Chtěl bych poprosti o radu, jak bych se jí mohl zalíbit i já. Myslím jako víc než jen kamarád.
Předem děkuji za odpověďi :)

Odpovědi
Drap

Buď sám sebou. Nic pro to nedělej a na nic si nehraj. Ani fyzická krása ve vztahu neni důležitá, možná jen v počáteční fázi. Tu už máš za sebou, tak to neřeš. Důležité je to co má člověk vevnitř.

Kelt

Většinou jsou ženy hezčí než muži, ale muži jsou zase tvůrčí v dobývání žen. Těžko radit, navíc tady jsou na podobné téma mnoho rad od zkušenějších. Navíc každý vztah je čistě záležitostí těch dvou lidí. Pokud s ní trávíš čas, zeptej se, co k tobě cítí a zda uvažuje o možném bližším vztahu.

Tw!st

Pokud se s ní neznáš delší dobu, tak se jí zbytečně nepodbízej, nepiš jí jako první apod.. Musíš trošku hrát na to že tě nedostane jen tak každá, že jsi taky trochu „hard to get“ a tím o tebe bude mít větší zájem a bude se o tebe snažit. Pokud se s ní znáš už dost dlouhou dobu a jste kamarádi, na 95% to tak i zůstane.