Kryšpín

Jak se zachováte, pokud spoluobčan porušuje zákon, nebo ničí majetek?

Pokud nejste aktivní boxér, judista, zápasník případně máte odjištěný kolt zavěšen proklatě nízko. Na př. v prosinci 2019 ve Vys. Mýtě napomenul muž 18 ti letého napraného feťáka, feťák jej zabil a přítelkyni těžce zranil.

Odpovědi
anonym

Jiná odpověď

To záleží.

Když uvidím, že někdo přepadnul banku, zavolám policii.
Když uvidím, že ňákej capart pohazuje na zem obaly od bonbónů, napomenu ho.

Jinak mám samozřejmě taky svoje starosti.

Drap

Jiná odpověď

Záleží na situaci a okolnostech. Pokud by se jednalo o můj majetek na mém pozemku, tak v prvé řadě vypouštím psa aby se vyvenčil a teprve následně přemýšlím o policii a o výstražném výstřelu.

Autista

Jiná odpověď

Tak záleží vo koho by šlo jestli vo nějakou socku 60 kilovou vyhublou tak mu dam přes držku, ale jestli by se na mě vyřítil 120kilovej kulturista tak ti na to seru.

xiperio

Jiná odpověď

Záleží na situaci. Říkám, že raději být 5 minut zbabělý než celý život mrtví. Ale kdyby už k něčemu došlo, tak bych chtěl být radši souzený sedmi než nesený šesti.

jsemjá

napomenu jej