Gus_Fring

Jak se zabavujete po celý den?

Moji kamarádi často hrají hry na počítači anebo sledují anime, ale mě nebaví ani jedno. Co děláte, abyste se nenudili?

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy se nenudím. Nevím jak nuda ve skutečnosti vypadá. Večer mám vždy problém s tím, že jsem celou řadu věcí nestihl. Nemám čas se nudit a nakonec jsem ho ani nikdy neměl.

Další odpovědi
nyjono

Krom práce, co mě živí je práce kolem domu pořád dost.
Také dlouhé procházky se psy jsou skvělý.
V mládí mě bavilo číst, to byly hodiny denně.Teď už méně, ale pořád je co číst. Jestli víš, co je to knížka.
Určitě bys doma něco na práci našel.

Schluker

Nuda? Co to je? Kdyz nepracuju, staram se o rodinu. Kdyz mam veliky stesti, tak mi zbude chvilka na hrani her. Jinak jestli nemas program, tak doporucuju venovat se sportu nebo sebevzdelavani. Ja jsem se sveho casu ucil jazyky. A dneska jsem za to rad.

autacek

Ty kráso, já nevím co dřív.

Co takhle rodičům zkusit pomoct?

elkon

Něco si čti, nebo jdi na procházku do přírody. Nejlépe se psem, nebo s nějakou dívčinou. Nebo s oběma.

jirka F

Roznáším noviny také hraju hry na pc někdy i prší(karty). A nebo chodím se psem na procházku do přírody ......atd.

Kepler

Občas kouknu sem, vařím, uklízím, čistím, vylepšuju. Taky brouzdám po netu a zkouším si najít nějakou dovolenou u moře, pro případ, že nynější pandemie do léta pomine. Stahuju si filmy a hudbu a taky si je pouštím. Nuda není, dá se dělat spousta věcí.

dubraro

Já se nebavím, ale většinu dne pracuji. Na nudu není čas.

paul1

Máme králíky, psa, zahradu, za ní pole, starší dům okolo kterého se vždy nějaká práce najde. Takže spíše nestíhám. Je to i věkem (80+), už jsem pomalejší. Trochu času zabere počítač a ukulele. Také se snažím pomáhat manželce.

Rokio

víkend – Hraji Vampire is Fall Origine, získávám malý zlomek Bitcoinu za pomocí těžby a faucetů, jsem na Alíku, koukám se na anime Boku no Hero Academia, chodím na procházky a dělám domácí práce.
všední den – Navíc chodím do práce.

FlAsh_7

Začni fotit, je to intelektualní hobby.

quentos

„Aby jsem“ se nenudil? Já se nikdy nenudím, naposledy snad v dětství a i tehdy zřídka. Když zrovna nepracuju, hraju scrabble na počítači, chodím na procházky, čtu si nebo poslouchám muziku.

Emefej

Co to je nuda?

da ny

Po celý svůj život jsem nikdy nezjistila, co je to nuda, neznám.
Chodím do práce (již zkrácený úvazek), mám své záliby, hudbu, internet, TV,
knihy, rodinu, vnouče, domácnost (nikdy nekončící práce, dost, pro všechny členy), vařím, peču. Chodím na procházky, na víkendové dny si brávám psího „vnoučka“.
Nevím, kam dřív skočit, tu a tam padnu do postele (zdřímnu si přes den).
Den je příliš krátký. Bohužel, má jen 24 hodin.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Matox8

Příspěvek smazán administrátorem.

Gus_Fring

elkon: Na procházku s dívčinou by to bylo dobré, ale nemám možnost. To už je pravděpodobnější, že si pořídím psa. :D