Avatar uživatele
Gus_Fring

Jak se zabavujete po celý den?

Moji kamarádi často hrají hry na počítači anebo sledují anime, ale mě nebaví ani jedno. Co děláte, abyste se nenudili?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nikdy se nenudím. Nevím jak nuda ve skutečnosti vypadá. Večer mám vždy problém s tím, že jsem celou řadu věcí nestihl. Nemám čas se nudit a nakonec jsem ho ani nikdy neměl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Krom práce, co mě živí je práce kolem domu pořád dost.
Také dlouhé procházky se psy jsou skvělý.
V mládí mě bavilo číst, to byly hodiny denně.Teď už méně, ale pořád je co číst. Jestli víš, co je to knížka.
Určitě bys doma něco na práci našel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

Nuda? Co to je? Kdyz nepracuju, staram se o rodinu. Kdyz mam veliky stesti, tak mi zbude chvilka na hrani her. Jinak jestli nemas program, tak doporucuju venovat se sportu nebo sebevzdelavani. Ja jsem se sveho casu ucil jazyky. A dneska jsem za to rad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Ty kráso, já nevím co dřív.

Co takhle rodičům zkusit pomoct?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Něco si čti, nebo jdi na procházku do přírody. Nejlépe se psem, nebo s nějakou dívčinou. Nebo s oběma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Roznáším noviny také hraju hry na pc někdy i prší(karty). A nebo chodím se psem na procházku do přírody ......atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Občas kouknu sem, vařím, uklízím, čistím, vylepšuju. Taky brouzdám po netu a zkouším si najít nějakou dovolenou u moře, pro případ, že nynější pandemie do léta pomine. Stahuju si filmy a hudbu a taky si je pouštím. Nuda není, dá se dělat spousta věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Já se nebavím, ale většinu dne pracuji. Na nudu není čas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Máme králíky, psa, zahradu, za ní pole, starší dům okolo kterého se vždy nějaká práce najde. Takže spíše nestíhám. Je to i věkem (80+), už jsem pomalejší. Trochu času zabere počítač a ukulele. Také se snažím pomáhat manželce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

víkend – Hraji Vampire is Fall Origine, získávám malý zlomek Bitcoinu za pomocí těžby a faucetů, jsem na Alíku, koukám se na anime Boku no Hero Academia, chodím na procházky a dělám domácí práce.
všední den – Navíc chodím do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FlAsh_7

Začni fotit, je to intelektualní hobby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

„Aby jsem“ se nenudil? Já se nikdy nenudím, naposledy snad v dětství a i tehdy zřídka. Když zrovna nepracuju, hraju scrabble na počítači, chodím na procházky, čtu si nebo poslouchám muziku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Co to je nuda?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Po celý svůj život jsem nikdy nezjistila, co je to nuda, neznám.
Chodím do práce (již zkrácený úvazek), mám své záliby, hudbu, internet, TV,
knihy, rodinu, vnouče, domácnost (nikdy nekončící práce, dost, pro všechny členy), vařím, peču. Chodím na procházky, na víkendové dny si brávám psího „vnoučka“.
Nevím, kam dřív skočit, tu a tam padnu do postele (zdřímnu si přes den).
Den je příliš krátký. Bohužel, má jen 24 hodin.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Matox8

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Gus_Fring

elkon: Na procházku s dívčinou by to bylo dobré, ale nemám možnost. To už je pravděpodobnější, že si pořídím psa. :D

před 1178 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek