Avatar uživatele
Registrovaný

Jak se vytváří druhová pestrost rostlin a živočichů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Vzhledem k tomu, že na Zemi je velmi pestré prostředí s různými podmínkami, tak se jednotlivé druhy a poddruhy přizpůsobují různým způsobem různým podmínkám tak, aby z toho měli co největší užitek a nějaký jiný druh je nepřeválcoval.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Evolucí, popřípadě křížením


Avatar uživatele
Zlatý

Druhotná pestrost je ovlivněna prostředím a schopnostmi druhů se tomuto prostředí přizpůsobit. Teprve poté dochází k výběru, křížení ap.
Studium

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Pokročilý

Strange

Lena Adamová, Kladno
Sobota, 1.února 2014, 11:32:13 | Souhlasím | Nesouhlasím | +10

Ono to je v podstatě záměr.Zlikvidovat ekonomicky naše podnikatele.V devadesátých letech,kdy se tu začal budovat řetězec supermarketů šly ceny dolů, což bylo likvidační pro naše tuzemské pěstitele a výrobce.Bylo dokonce i veřejným tajemstvím,že naši pěstitelé a výrobci si nemohli ani dovolit prodávat v těchto řetězcích své zboží. Úleva od daní patřila také řetězcům.Mohli si dovolit i prodělat.Ale aby se zase moc neprodělalo začala se měnit kvalita výrobků(škroby do jogurtů,džemy z odpadů vylisovaného ovoce a pod.) Našinec při neustálém zdražování režie(elektrika, voda, plyn, nafta)a veškeré nestabilitě(což já považuji za úmysl)nemohl obstát.Ve vládě nebyl nikdo,kdo by kopal za našince.A tak jsme kupovali jogurty plné vody,škrobů a různých příměsí ne moc zdraví prospěšné.Kuřat,ryb,masa napuštěné plné vody.Uzenin vyráběné ze separátu,kůže, barviv a aby to chutnalo, tak glutamátem okořeněné.Těsto se zadělává někde mimo republiku,zde se dopéká.Kupujeme zde výrobky, které se vyrábí jinde a hlavně potraviny!Jíst se musí a je to zaručený a trvalý zisk.Jsme bez pracovních míst,bez daní,zadlužení..prostě jsme jen zóna konzumentů,která přináší zisk do kapes vyvolených.Co jsme to tu měli za vlády?!


Milan Kmeto, Zlenice
Sobota, 1.února 2014, 10:35:31 | Souhlasím | Nesouhlasím | +2

Jojo,včera to bylo ve zprávách. Nějaký Úkáčko tam říkalo,že pro ně je to katastrofa...

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 3222
Zlatý quentos 1428
Zlatý mosoj 1389
Zlatý Drap 1211
Zlatý Kepler 951
Zlatý led 725
Zlatý gecco 710
Zlatý marci1 664
Zlatý Lamalam 656
Zlatý hanulka11 627

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.