hoven 1069

Jak se více rozmluvit?

Já jsem neutrální, ale jen by mě zajímalo, jak se může introvert stát extrovertem a tak.Doufám, že chápete …

Nejlepší odpověď
Drap

Chápu, změnit však zcela svou osobnost je téměř nemožné. Rozmluvit se můžeš jen neustálým cvičením. Co nejvíce se zapojovat do diskutování a hovorů. Přemáhat se a nutit se k tomu. Časem se to vylepší.

Další odpovědi
OptieX

Znáš někoho takového, komu by jsi chtěl pomoct? Já osobně mám vyhýbavou poruchu osobnosti, hodně se to podobá sociální fobii a mluvení je problém. Ale jak s kým a jak kde a jak kdy, mnoho proměnných. Já například relativně snadno prohodím pár slov s prodavačkou, ale kolegové? kolegové?
Veeelký problém......Od­povídám ti že nevím, kdybych věděl, sám bych to aplikoval. .....Prášky. Leda. Jsem na nich. Jakž takž pomáhaj. :-/