JarkaHor

Jak se vám osvědčily doplňky pro psy na pohybový aparát ?

Odpovědi
aliendrone

Popravdě už to s pohybovým aparátem u mě není takové, jako kdysi. Ale po doplňcích pro psy jsem zatím nesáhl. Tipuji, že _Bůh_ to ale bude vědět. ;) :)

_Bůh_

Já to samozřejmě vím. Kloubní výživa pro psy na našem dvorku efekt měla, není od věci rvát do starších psů kolagen. A když to mrchy nechtějí sežrat, tak rozmělnit do konzervy.

Vercule

Jojo, kupujeme je. Napřed jsme je dávali kvůli obtížím, ty se spravily a teď dáváme preventivně.

Vikki.vivi

My jsme to měli taky tak. A musím říct, že nám pomohli až vitamíny. A právě je dáváme raději i preventivně a náš pes zatím žádné obtíže už nemá :)