paul1

Jak se Vám líbila kniha „Myšlenky za volantem“ (Marek Eben, 2020)

Před pár dny k nám přijeli mladí na dovolenou a přivezli nám uvedenou knihu. Jsem asi ve 2/3, moc se mi líbí. S chutí jsem se zasmál při temínu: letní a zimní gumovrat (výměna pneumatik), nebo o tom, že měl Trabanta barvy močopudně zelené, nebo o další barvě z dob minulých – extrementově hnědá.

Odpovědi
elkon

Marek Eben je „borec“. Vzdělaný člověk s citem pro kultivovaný humor.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.