Kelt

Jak se vám líbí tato hra s kostkou?

Potřebujeme jednu hrací kostku a pravidla. Pro účastníky mladší 18 let doporučuji nějaké učebnice, limonádu, kofolu. Pro starší může být i kniha, skleničky, nějaké alkoholické nápoje.
Pro mladší zvolte si číslo na kostce a instrukce, kdy studovat a kdy odpočívat, kdy cvičit .
Pro starší budou volby, dle vlastního výběru, nalej z jedné, nalej z druhé, vypij atd.
Podmínkou je, že máte dané věci k dispozici, nebo si je při nejbližší návštěvě zakoupíte. Děkuji.

Odpovědi
Mc Merkurion

… my to hrávali s krabičkou sirek v hospodě, kdo by se tahal s hrací kostkou …

iceT

Myslím, že podobná hra už existuje, akorát s hrací deskou a kostkou, jmenuje se Člověče, napij se.