dust8

Jak se u programů, widgetů na počasí měří tzv. pocitová teplota?

Nejlepší odpověď
mosoj

Konečně se na to někdo zeptal. Neměří se, pouze se odhaduje vůči naměřené reálné teplotě!! Na TV NOVA jim to ale vůbec nevadí a klidně dál udávají prý naměřené!! pocitové teploty. Prostě blbost kalibru hodného dnešní doby.

Další odpovědi
Emefej

Pocitová teplota není fyzikální veličina a tudíž se nedá nijak měřit. To se musí vypočítat, jak se to dělá, najdeš zde – https://hvezdar­naub.cz/co-je-pocitova-teplota/

Viktorie II.

mosoj, kecáš.