Katherine03

Jak se jmenuje mírně hororový film o holce, co měla mladšího bráchu a kamaráda a jednou toho bráchu unesla příšera?

Už si ho moc nepamatuji, ale bylo to o holce, co měla mladšího bráchu a kamaráda, jednou toho bráchu unesla příšera a šli ho hledat a vim, že museli projít třeba pavučinama a tak, nakonec ho našli a ta holka byla ještě v nějakým obchodě s kouzelnýma věcma, moc už si to nepamatuju, byl to trochu horor.

Odpovědi
iceT

Já asi vím, co máš na mysli, ale nevzpomenu si na název. Ona ta holka si někde v tajemným krámku koupila knihu, a pak když z ní předčítala mladšímu bratrovi, tak se to čtení zhmotnilo a příšera ho unesla. On ten brácha se furt hrozně bál a ona ho stále strašila. Na konci pak hledali ten krámek, ale nenašli ho.