dust8

Jak se tělesně projevuje rozhořčení?

Odpovědi
led

Môžte zmeniť farbu tváre od smrteľne bledej až po temne červenú, môže sa vám zmeniť tep srdca, smerom hore/dole, prípadne byť nerovnomerný
môžte začať koktať, stratiť hlas
a aby vám nebolo ľúto, môžte pod sebou vyrobiť mláčku, prípadne miesto vína, ktoré držíte v ruke, vypijete vodu
ale zažila som aj prípad, keď koktavec od rozhorčenia začal rozprávať bez koktania.
Dúfam, že po prečítaní tejto odpovede sa na vás rozhorčenie neprejaví.

elkon

Někdo nadává, jiný třeba kope do dveří.