Vendi

Jak se stat studentem VS?

Rada bych se zucasnila letniho programu, ktery porada jedna agentura pro studenty VS.
Je nejaky zpusob, jak bych mohla dokazat, ze jsem student, kdyz nejsem?Dik

Odpovědi
LuciJe

Ne, pokud nejste student, nemůžete to dokázat. Řešením by pro Vás mohlo být, kdybyste se ještě ke studiu na některé (třeba soukromé) škole zapsala.

pena

přihlásit se na vysokou školu a být přijata, pak lze dokázat, že jste student
jinak by to byl podvod
ale můžete též vstoupit do jednání s danou agenturou, možná by vás vzali do programu i bez toho, aby jste byla student VS, třeba jsou možné výjimky nebo splnění jiných kritérií