jerry737

Ukončil jsem střední školu. Od kdy jsem studentem vysoké školy? Od datum přijetí nebo od datumu nástupu?

Ukončil jsem střední školu. Od kdy jsem studentem vysoké školy? Od datum přijetí nebo od datumu nástupu? Chtěl bych to vědět kvůli žádosti o ISIC

Odpovědi
Děda Louda

Moc ti nevěřím, takhle se absolvent střední školy nevyjadřuje.

žolik

Od datumu nástupu na na vysokou školu.