denininy

Jak se stát slavnou herečkou i ve světě?

ahoj, chtěla bych se stát slavnou, třeba herečkou nebo tanečnicí, ale moderního tance, nebo hrát v muzikálu, je mi teprve 12, ale je to můj největší sen, a i když to mamce řeknu, tak mi na to neřekne nic, žádnou radu, nic, jen: „Ty už seš herečka až dost,“ ale prostě já bych chtěla bejt mooc tou slavnou, ale né jen v Česku, ale i ve světě, prosím pomoc, je to můj největší sen.

Odpovědi
Kelt

Nezáleží na věku, ale na tvé fantazii, představivosti. Dokážeš se představit v té roli se vším všudy? Dokážeš si představit, že se budeš muset mnoha věcí odříci a na mnoha věcech zase začít pracovat?Najdi si nějaký vzor, přečti si životopis a vytvoř si plán a začni na tom pracovat. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.

xxx3

tak to je naprosto snadné – stačí mít talent, opravdu tvrdě na sobě pracovat (kurzy herectvi, ochotnické divadlo, tanec, zpěv), naučit se bezvadně anglicky a hlavně – pokoušet štěstí na konkurzech v zahraničí – ideálně v Hollywoodu, nebo Broadway či do Londýna. Z Prahy totiž žádná cesta ke světové slávě v herectví nevede. To slovo „snadné“ bylo samozřejmě myšleno ironicky. Mimo to, co jsem vyjmenoval, to chce samořejmě i značnou porci štěstí. V každém případě bych však při volbě své budoucnsti nesázel pouze na tuhle kartu.

terry

Měla bys umět aspoň anglicky, aby ses dorozuměla a po ZŠ začít třeba konzervatoří nebo jinou uměleckou školou.

Pavlina 234

Mám stejný sen, stát se slavnou anglickou herečkou ale všichni se mi za to vysmívají. Chci ten sen uskutečnit .🖐️