Dvorní šašek

Jak se stát pravým sexuálním alfasamcem?

Je nějaký univerzální recept?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Vosa
zoufalství má chlapík malý úd
zoufalství zůstává nevšimnut
nápad u piva dostává
a síla k činu dozrává
ze života hmyzu umí dost
co oteče se zvětší jedem vos

máš ho malýho nezoufej
strč do úlu zabouchej
tahleta stará báseň
je původ pro ten plán
ze stolu vosu sbírá
a strach mu žalud svírá
touha větší než bázeň
a úd je poštípán

vyčkává zatím je to bída
vyčkává barvy obličej střídá
alergie svou daň vybírá
porno elév téměř umírá
nepomůže pivo ani rum
nemá někdo prosím kalcium

máš ho malýho nezoufej
strč do úlu zabouchej
tahleta stará báseň
je původ pro ten plán
ze stolu vosu sbírá
a strach mu žalud svírá
touha větší než bázeň
a úd je poštípán

Zdroj: https://www.tri­sestry.cz/dis­kografie?view=son­g&song_id=187

Další odpovědi
Filip84

Žádný není.

Pokud se znáš, máš se rád takový, jaký jsi, a máš rád lidi, tak není problém, aby sis někoho našel, a je dokonale nepodstatné, jestli je to na „Meine Liebe komme Ficken“, nebo „ku stolu a do lože“, nebo jak to říct. Najdeš.

Pokud si na něco budeš hrát, něco ze sebe dělat, tak přitáhneš naprosto shodné lidi, i ženské, poněvadž ženská je taky člověk, není to buldozer nebo sedadlo, to jest, přitáhneš někoho, kdo si bude taky na něco hrát. No, a pak vzájemně budete „překvapeni“ z toho, že realita je „presentaci“ vzdálena na hony.

No, a pokud se budeš bát, tak budeš sám nebo tě sbalí „domina“ (byť to s dominou nemá nic společného, ale nenapadá mne žádné přiléhavější pojmenování) nebo zlatokopka, pokud teda budeš mít co nabídnout.

On ten život není složitý, tedy, ne až tak. 🙂