salsa verde

Jak se správně připravuje opravdické frappe?

Která dostupná značka kávy je na to nejlepší a jaký je ideální postup?

Nejlepší odpověď
mojitek

frappe= likér nality do sklenky na drceny led
na cafe frappe neexistuje zadna oficialni receptura,stejnetak na ledovou kavu.Ale pouzijete li klasicky šálek kvalitniho espressa,ktery v shakeru promisite s ledem,trtinovym cukrem,trosickou smetany a zcedite do sklenky na drceny led tak tim nic nezkazite.Ale vsude ve svete se dela jinak,protoze jak pisu-ofic.receptura neexistuje

Další odpovědi
hanulka11

já si vozím z Řecka Nescafe -frappe , mám na to přístroj, který vyrábí pěnu, takže lžíci nescafe a lžíci cukru smíchám s malým množstvým studené vody a utvořím v přístroji pěknou pěnu, pak doliji studeným mlékem/či smetanou/a studenou vodou ,přidám kostky ledu -kávu dělám do vysokých sklenic cca 1/3 l-řekové víc sladí /dávají 2 lžíce cukru/