dust8

Jak se skamarádit se slinivkou, aby vydržela častý přísun chlastu?

Nejlepší odpověď
zjentek

Musíš mít rozum, pak i slinivka spolupracuje. Podívej na poslední větu Drapa. Naznačuje, že měl prostě smůlu. ALE NE. Pokud má někdo v prdeli slinivku, za stav si může pouze on sám. Jen neví, co dělal špatně. A tak tápe a kolikrát i odpovídá. „A věř mi“,,, (;

Další odpovědi
Kelt

Pokud se chceš skamarádit, tak nechlastej, nebo tvé kamarádství nebude trvat dlouho.

Drap

Slinivku začni šetřit. Jak se rozhodne zlobit, tak neni o co stát. A věř mi, vím velmi dobře o čem píši. Problémy se slinivkou ale nemusí být jen s chlastu.

zbyndo

Načo Ti je zdravá slinivka bez pečene?

Edison

Vyoperovat…

Edison

Zbyndo, schválně… kolik z userů ví, co je pečeň… 😁