Michal Kole

Jak se řekne anglicky ?

Umíte plavat ? Jak moc dobře? Kolik uděláte bazénů? Jakým stylem nejčastěji plavete? Jakou nejčastěji plavete rychlostí? Umíte plavat pod vodou bez zacpaného nosu a s otevřenýma očima? Kolik metrů uplavete pod vodou?

Odpovědi
Pé.ju.ška

Vím jen něco: Umíte plavat?- Can you swim?,Kolik metrů uplavete pod vodou?-How many meters swim underwater?, Jakou rychlostí plavete nejčastěji?-How fast you swim the most?
Zbytek nevím zkus nějaký překladač třeba Google nebo Překladač .net.

kablik

Can swim ? How much timere? How much do swimming – pools? What style most often swim? Of what most often swim at speeds of? Can swim under water without constipated nose and with open eyes? How much metres gloat away underwater?

Takhle to přeložil můj Translátor. Já umím anglicky pouze Good Bay…

Bubak9695

Can you swin? How good? How many pools you do? Which style do you swim the most? Which speed do you usually swim? Can you swin under the water without constipated nose and open eyes? How many meters could you swim under the water? 😉