Dick

jak se přihlásit na účet Google???

Mám od dcery zapůjčen notebook,je tam přihlášena na účet Googlu a já se nemohu přihlásit ke svému účtu Google a jí ani odhlásit.Jak na to nebo čím to je??

Odpovědi
cochee

Nelze se přihlásit, když už jeden uživatel přihlášen je, to je logické. Ale není mi jasné, proč by se nedalo odhlásit z dceřina účtu. Jak to probíhá, vyskakuje nějaká chybová hláška? A nakonec finta: je-li v notebooku nainstalován kromě IE ještě další prohlížeč, mohlo by pomoci najet na google účet pomocí něj, já se aspoň kdysi takhle přihlašoval na dvě seznamovské mailové schránky najednou – jeden mail v IE, druhý ve Firefoxu.

ducky

Ono stačí, pokud používáte google chrome, vstoupit do anonymního okna, tam se ke svému účtu jednoduše přihlásíte aniž byste musel dceru odhlašovat.
Jinak např. v gmailu musíte kliknout na ikonu, případně fotku vaší dcery (pokud ji má nahranou) – je v pravém horním rohu. Pak se vám rozbalí nabídka, kde najdete i tlačítko odhlášení.