BarcelonaFC

Jak uložit záložky na google ÚČET

Mám na několika počítačích úplně jiné záložky v Google Chromu, potřeboval bych je uložit na Google účet, abych se prostě jen přihlásil na libovolném počítači na prohlížeči Google Chrome a naskočily mi všechny mé záložky. Vím, že to možné je, ale nemůžu nikde najít jak na to.
PS: nejde mi o export ani import záložek ale o jejich stabilní uložení na on-line goole účtu.

Odpovědi
Emefej

A co tohle https://suppor­t.google.com/to­olbar/answer/43305?h­l=cs

BarcelonaFC

Jj,přesně tohle mi pomohlo 🙂 nemohl jsem to najít, díky, už mi to podle toho běží.