bolak

Záložky odjinud: Existuje nějaká webová stránka, kde by si mohl člověk ukládat záložky…

…stejně jako si je ukládá do prohlížeče, ale onlajn, aby se k nim dostal i když zrovna nebude doma ale na jiném počítači a nemusel si stále updatovat export záložek a tahat ho sebou? Nebo když se posere (čti zhroutí) disk, tak aby o ty záložky nepřišel.

A nemyslím linkuj.cz, ale něco jen pro sebe, aby do toho neviděl plebs.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.domovska-stranka.cz/
Náhled: http://www.domovska-stranka.cz/pro­bolaka

Další odpovědi
Emefej

Takových stránek existuje mnoho. Asi nejlepší je delicious.com.

cochee

Používám plugin xmarks, ale je to pro Firefox, nevím, co máš ty. Dá se to používat i tak, jak to popisuješ, ale umí to i synchronizovat záložky na jiném PC/uživ. účtu. Potřebuješ akorát platnou mailovku k registraci.

bolak

cochee: já chci nějakou online stránku která by fungovala na tomhle principu, žádný plugin..

cochee

Ono to funguje jako webová stránka: naláduješ www.xmarks.com, přihlásíš se a po přihlášení dáš My Bookmarks. I bez pluginu.

cochee

Mám pocit, že když se zaregistruješ, tak to, co ty chceš, jde i bez toho pluginu. Plugin je jen na tu automatickou synchronizaci.