auluk

Registrace na google bez telefonního čísla

Jak se mám zaregistrovat na google, aniž bych musela zadat telefon ? Není to ža tak dlouho co jsem se tam registrovala a stačilo zadat jen ten ověřovací kod a e-mail co momentálně používám ale i když tam zadám jiný e-mail stejně to po mně chce tel. číslo. Co mám dělat ?
Doplňuji:
Já ho tam nechci dávat ale oni mně prostě nutí! Vynechávám to neustále ale oni pořád ještě je potřeba to ověřit a nikdy mně bez mobilu nepustí dál. Zkoušela jsem všechno ale oni stále totéž! Dělají to úmyslně aby z nás vymámili tel. číslo.

Nejlepší odpověď
Bedy

Opravdu potřebujete registraci na Google? A pokud vím, tak ověření přes mobil není nutné, stačí email, ne? Nebo už to změnili? Osobně bych číslo nikam nedával na internet – začnou Vám častěji volat dealeři s nabídkami.
Doplňuji:
Ano, pokud máte Android, tak tam si bez Google účtu pomalu ani neprdnete. Jiné operační systémy jsou v tomhle mnohem volnější.

Pokud jde tazatelce o email, tak doporučím náš Seznam, leta jej využívám, jsem spokojený. Nebo doporučím Outlook.cz což je email od Microsoftu. Mám ho jako sekundární, též velká spokojenost. Výhodou je (snad nejlepší) antispam filtr.

Chcete-li výborný cloudový úložiště, zaregistrujte se na Skydrive.com – je to opět služba od Microsoftu, jednou se zaregistrujete a můžete to využívat na všechny produkty a služby od Microsoftu, i na Outlook.

A takhle bych mohl pokračovat dál. Pokud opravdu nemáte mobil či tablet s Androidem, tak bych se na celý Google vykašlal a šel ke konkurenci – buď k Microsoftu nebo k Seznamu nebo prostě k úplně někomu jinému.
Nebo bych ten tablet/mobil vrátil a koupil si něco jiného – klidně mi napište vnitřní poštou, můžeme něco vybrat 🙂

Další odpovědi
anonym

Pokud nezrušily tlačítko Přeskočit tak bez ověření mobilu to bude nemožné se registrovat.

dj.david1234

Jen doplním: pl4toon – simkartu lze sehnat zdarma 🙂 – http://www.sim­zdarma.cz/
Je to O2 a není tam kredit.. Ale pro registraci stačí 🙂

pl4toon

Taky myslím, že to jde přeskočit, je to už dost dlouho co jsem registroval schránku Gmail. Pořádně si prohlídněte tu stránku.
A i kdyby, naštěstí jsou SIM karty dneska za hubičku, viděl jsem je někde i za 50kč s 50ti korunovým kreditem. Na registraci to stačí, pak schovat do šuplíku pro strýčka příhodu, či obnovu hesla ;)

to Bedy: Tak ono se to hodí, třeba v Androidu se bez toho skoro ani nehnete. Skoro ke všem aplikacím Google se dá přihlásit účtem z Gmailu.