kazimir1985

Kde založit e-mailovou adresu bez zadávání telefonního čísla?

Zkoušel jsem tuzemský Seznam i Centrum a všude chtějí při zřizování e-mailové adresy vaše telefoní číslo. Máte někdo tipy (klidně i zahraniční) kde lze vytvořit e-mailovou schránku i bez zadávání telefonního čísla?

Odpovědi
magorvkleci

gmx
zoho
protonmail

…ale je možné, že i tam se to v poslední době změnilo…

df

To nevím, ale můžeš si koupit novou sim kartu a využít jí na založení mailu, pokud nechceš uvádět svoje číslo. U nás ještě pořád můžeš koupit sim kartu bez občanky, v zahraničí nee

Pepa25

Tak to se změnilo, protože nikdy to po mně při zakládání telefon nechtělo ani na Seznamu ani na Centru, ani na Yahoo …

elkon

Když nechtějí osobní data, tak to není žádné neštěstí, stačí mít v mobilu blokované komerční hovory.