Ella

Jak obejít „ověřovací SMS“ při přihlášení na server YouTube?

Nějak záhadně mě to odhlásilo z YouTube a teď, když se chci přihlásit zpátky to hlásí: „na vašem účtu jsme zaznamenali neobvyklou aktivitu. Chcete-li okamžitě získat přístup ke svému účtu, zadejte do níže uvedeného pole svoje telefonní číslo.“
„Možnosti ověření – textová zpráva, automatický telefonát“
ALE JÁ NECHCI NIKAM ZADÁVAT SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO! Jak se toho zbavit? Nechápu co tím myslí neobvyklou aktivitu. Co je jim vůbec do toho, co si dělám s účtem? žádné číslo jim posílat nebudu, dá se to nějak obejít????
Děkuji
Doplňuji:
děkuju – nevíte náhodou, kolik to bude stát?

Nejlepší odpověď
MacChill

Své číslo jim můžeš poslat naprosto bez obav. Automat ti odpoví SMS zprávou. Youtube je seriozní webová služba. A google, který YT vlastní takto ověřuje málo chráněné účty
Doplňuji:
nebude to stát vůbec nic ;)