LADIS

Poradíte, jak se přihlásit na Facebook? Více v popisu.

ztratil jsem telefon a bylo to jedine zarizeni na kterem sem byl prihlasen. mam ucet zabezpeceny bezpecnostnim kodem, ktery facebook vyzaduje po kazdem zarizeni ktere se chce prihlasit na muj ucet. tyto kody mi chodi prave sms zpravou. takze se nemuzu prihlasit vubec nikde pokud mi neprijde SMS ZPRAVA S KODEM. uz nevim co mam delat a nez mi prijde duplikat simky to se mi nechce cekat

Původní neotázka
Nemůžu se prihlasit na facebook. Prosim o pomoc

Nejlepší odpověď
still

Promiň, ale to už mi přijde jako závislost na FB. Nechceš si o tom promluvit s nějakým odborníkem na tyhle závislosti? Je to podceňovaná věc? Nezlob se, myslím to s tebou dobře…

Další odpovědi
kayla

Založ si nový Facebook.

ivzez

Nijak. Pokud nelze ověřit přihlášení,
Facebook přihlášení neumožní.

Still neradí od věci → závislost na internetu
nebo na Facebooku by bylo dobré řešit.

HZK

Navštiv odborníka přes závislosti. Nejen že ti třeba pomůže naučit se psát, na co mnoho fejsbukařů prostě sere, ale může ti pomoct k osvětě že svět není jen FB. Jinak se stačí přihlásit z jiného telefonu, který ti poskytne genrátor kódů.