Kazatel

Jak se pozná prozápadní ovce?

Nejlepší odpověď
paul1

Že Vás to baví takto stále provokovat.To schválně, že? Máte za úlohu zjistit reakce lidí na ty pitomý kecy, co se z Vás linou a děláte si tam čárky, nebo rovnou seznamy?

Další odpovědi
Ametyst

Nepozná, že nám Západ nepomáhá, ale diktuje a využívá a likviduje. Kolonizuje nás. Kdy v minulosti nám vůbec pomohl, to nevím.

Kryšpín

Ametyst pomohl v roce 1938 sladká Francie a liber. Anglie s pomocí špagetové Itálie a v roce 1945 opět Anglie za pomocí USA předhození na východ.
Pokud se budou osmašedesátníkům opět ježit chlupy tak komunismus přišel ze západu soudruh Marx a soudruh Engels první komunistický sjezd byl v Londýně a později v roce 1917 byl dopraven Švýcarskou a Německou tajnou službou Leninem do Ruska k tomu měšec 50 milionů říšských zlatých marek.