jak se pozná lesbička

Nejlepší odpověď
Sůwa

Vztah mezi osobami stejného pohlaví nespočívá jen v sexuálním styku, který tak irituje „heteráky“. Je to hlavně o citové stránce, lásce, přitažlivosti a radosti ze společného života. Na pohled se samozřejmě poznat nedají a to je taky správné. Mezi lidmi je ještě mnoho předsudků a každá odlišnost od „normálu“ bývá mnohými neprávem odsuzována i opovrhována.

Další odpovědi
Drap

A jak se pozná blb ?

Petrejk

nepozná

Michal Kole

Že se líbá nebo i něco jiného s holkou

venkovan

A musíme ji poznat? Nevím jak kdo – neřeším takové otázky pokud mne neotravují. Pravda je, že jsem háklivý na tuto nemoc u mužů víc než u žen. Ale je to nemoc – stejně jako u jiného nízký stupeň tolerance k druhým

lexx

Nemá to náhodou ve zdravotní kartě ? Venca je doktor, zeptám se u piva.

franku

Že je teplá.