kotlik555

V kolika letech gay zjistí že je gay?

Většina lidí si myslí že gayové jsou lidi od narození.To není vůbec pravda nikdy jsem neviděl malé díte že by kreslilo sebe a místo princezny dalšího prince.Já sám osobně jsem to zjistil ve třinácti.Kdy to zjistí průměrný člověk?

Nejlepší odpověď
iceT

To ale nezáleží na tom,kolik ti je,ale taky na tom v jaké společnosti vyrůstáš.Jsou lidé,kteří svou přítulnost ke stejnému pohlaví úspěšně tajili dlouhé roky,dokonce měli manželky a děti,ale doba prostě takovým lidem nepřála.Všichni by se na ně dívali skrz prsty.
Malé děti si třeba v pěti letech neuvědomují svou sexualitu,to až později,protože s nima začnou mlátit hormony,ale to jestli člověk bude nebo nebo nebude gay nebo lesbička,je dáno už někdy ve třetím týdnu těhotenství (tím přesným termínem si nejsem úplně jistá)budoucího človíčka,není to nemoc jak by si někdo mohl myslet,ani se to nedá okoukat nebo chytit vzduchem

Další odpovědi
M.

Orientace se vyvíjí už od narození, jen to „poznání“ samo sebe je něco jiného. Někdo to zjistí už v těch 13, někdo později (klidně i ve třiceti, kdy má už založenou rodinu) a/nebo si to jen nepřizná.
Je asi jasné, že dítě nebude tak vyspělé, aby poznalo, kdo ho sexuálně přitahuje.
A ne každý homosexuál se musí chovat tak, jak jsi napsal to o tom kreslení.

Damiana

A kolik ti je dneska?:-)
Btw – Jak říká Ned Flanders: Jestli nedokážeš pozřít zeleninu delší než šest centimetrů, nejsi gay!

anonym

Doporučuji k přečtení (nejen tobě) velmi dobře napsanou knihu „Paci paci pacičky“
od autora Václava Baumana, která poprvé vyšla samizdatem v r. 1987. Je tam všechno.

led

V kolika letech gay zjistí že je gay – keď si uvedomí, čo cíti (nezáleží na veku)

Anuket

To je blbost. Normální člověk to zjistí, až když na něj „jdou hormony“, mnozí si jsou vědomi, že se jim líbí chlapci/muži, ale stále doufají, že si najdou slečnu. Jiní na to přijdou až poté, co založí rodinu (i takové případy znám osobně, opravdu to není jen ve filmech). Je to ryze individuální dle osobnosti.

anonym

řekl bych, že to zjistí v ten moment, kdy má erekci na muže a ne na ženy 🙂

zjentek

normální průměrný člověk to nikdy nezjistí. Třeba pedofil si usmyslí,že teď bude pedofil. Taktéž nekrofil. Nebo zoofil. Ti všichni mohou mít normální sex s kýmkoli,ale nebude jim to připadat přirozené. Kdy to zjistí gay,na to ti nikdo neodpoví. Asi až si usmyslí,že teď bude gay.

bolak

No to je otázka, a před tím osudným třináctým rokem se ti líbily holky a nebo si nebyl vyhraněnej?

Já mám kámoše, znám ho od třetí třídy a věděl sem to prakticky hned, jak jsem se dozvěděl že něco takovýho vůbec existuje. Paradox je, že on sám to zjistil až dva roky po mně. :)

Damiana

Jaks' to poznal?:-)

bolak

jak já říkám, byly tam jistý „příznaky“ :))…ten kluk se bavil výhradně s holkama, furt jich kolem něho bylo hejno, ale bavil se snima né normálně, ale takovým tím „jejich“ způsobem, gestikulace, pohyby, pak taky chodil sboru a měl i takovej holčičí vysokej pisklavej smích, navíc na sporty byl totálně mimo, nedokázal ani chytit normálně hozenej balón (nekecám), furt nosil takový ty plstěný ozdoby na rukou rukou, náramky přátelství a tak dále, no prostě všechny tyhle předsudky nebo jak se tomu říká, který sou často parodovaný ve filmech a u kterých každej druhej říká, že to není pravda, že tohle oni nedělaj, tak u něj to přesně takhle bylo a s postupem věku se to stupňovalo, nebo to spíš bylo divnější, protože z toho nevyrost…

jo a jednou, ve škole v přírodě (asi 8. třída), nosil celej den sponku do vlasů, takovou tu s beruškou :)) a bral to jako legraci, ona to sice legrace byla, ale tak trochu z druhý strany ;)

Damiana

Ne vždy to šminkování skončí bez šťastné rodiny…Někde je taťka šmrncovnější než mamka…:-)
http://www.tran­slide.cz/turne­rovu-cenu-prevzal-transvestita

Nebo… Nepoznáváš kamaráda?…:-))
http://radovan­.bloger.cz/obraz­ky/radovan.blo­ger.cz/linki-bloger-cz/transvestite.jpg

Případně jedna Valentýnka…:-)
http://metro-portal.hr/muskarci-u-suknjama-razbili-dvojicu-huligana/23799

bolak

ne ne, ani jedno z toho není kamarád, on byl vždycky pěkně upravenej a navoněnej (a dokonce se prý i myl!)

led

Niektorí ľudia citlivejšie vnímajú iného človeka,
je v tom akási „prírodné magneticko-psychické“ priťahovanie a príbuznosť citov.

Všimnite si, občas vás niečo na (aj úplne neznámom) človeku zaujme, dráždí-rozochvieva vaše city, pohľad, hľadáte v mysli to neznámo…
(Neplatí to len na človeka, môže to byť živočích, strom, krajina, vlastne možno to vztiahnúť prakticky na všetko…