randejl

jsem gay nebo ne ?

Prosím vás jsem gay když mě holky ani kluci nevzrušují. Holky se mi líbí , kluci vůbec. Někdy mám představy s obojím ale když se podívám na chlapy tak je mi z toho zle . U ženského porna se i udělám u toho chlapského nikoli. Jsem gay nebo heterosexuál ? Prosím poraďte mi závisí na tom můj život
Doplňuji:
Je mi 14 a letos mi bude 15. Děkuji všem za odpovědi

Nejlepší odpověď
Klára K.

Podle způsobu, jakým jsi to napsal, usuzuji, že jsi teenager (jestli ne, tak se omlouvám za svůj chybný úsudek), jsi ve věku, kdy každý hledá sám sebe atd atd, tyhle věci si můžeš přečíct skoro v každé příručce od „Proč se mi dělají pupínky aneb Co každý puberťák musí vědět“ až po „Moje poprvé: Holit se či ne?“.
Podstatou toho je, že jestli si nejsi jistý, musíš holt čekat a ono se to nějak vyvrbí. Všichni nemusí znát svou orientaci hned, takže s tím nespěchej.

Další odpovědi
Drap

Zřejmě jsi heterosexuál. Přesně dokáže odpovědět jen odborník po vyšetření. Neřeš to, časem se to vytříbí samo.

gecco

…„závisí na tom můj život“…
Jasně – závisí na tom, zda svůj život prožiješ touhou po holkách a nebo klucích…
😉
Odhaduju, že je ti tak 12 – neboj, větší část puberty tě ještě čeká a tvá sexuální orientace se bude, možná, formovat i po ní.

marci1

Nejsi gay.

anonym

Nejste guy a jesli nemáte žádné sexuální pudy,to lze ve vašem věku považovat jedině za výhodu.

Alesh

Není se za co stydět, inspiruj se… https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3RVyPkc0e­E8 🙂

zjentek

každej chlap, když se mu postaví, tak hned ví, do čeho přesně by to nejraděj vrazil. Zkrátka, když je chytrej, tak hned najde ten důvod toho postavení. No a když to nevíš, tak to máš nějaký postavený na hlavu, zmatený, fakt nezávidím ..budu se za tebe modlit