lenny

jak se pomstít zlé tchyni?

Mám moc zlou tchyni,které se chci pomstít. Jak?

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Jestli je opravdu tak zlá, tak ji nepotěší Vaše štěstí, radost či úspěch a nebo jí prostě schovejte na nějakém nenápadném místě v bytě mrtvou rybu (třeba do ventilace). Věřte, že tahle pomsta je už prověřená a zabírá. 😉

Další odpovědi
Nuk nuk

Záleží, co to znamená „zlá tchýně“. Většina lidí, a především žen, se svými tchýněmi nevychází zrovna nejlépe. Tchýně jsou obvykle dámy žárlivé a nepříjemné, ať už vědomě či naopak. A pak záleží jak se to projevuje.
Pokud je vaše tchýně jednoduše nepříjemná, vede řeči, které se Vám nelíbí, ale jinak Vám nijak fyzicky neubližuje, pokusila bych to co nejvíce skousnout a tvářit se jako by nic. Můj kamarád říká, že udržet si dobrou náladu je téměř nemožné, ale naštve to tolik lidí, že to stojí za to zkusit. Především to naštve protivníka typu tchýně.
Pokud je Vaše tchýně opravdu zlá až nebezpečná, v provní řadě bych se pokusila s ní promluvit. Jestliže to nepůjde, postupujte přiměřeně jejímu zlu. Nepouštějte ji k Vám domů, nekomunikujte s ní, nebo jí trochu zavyhrožujte, řekněte jí do očí, co si o ní myslíte…

Bibinka1111

Nejmilejším a nejperfektnějším chováním jakého jste schopna, tchýně nebude mít hemzy a to vy tu budete na koni !

dewil

pomstu nepraktikuji, nicméně s tchýní nevycházím a tak řeším veškerou komunikaci přes muže, pokud je tchýně na návštěvě jsem milá, ale nepodávám žádné odsobní informace, ani to, kdy se kam chystáme a s kým, co jsme jedli a co kupujeme. Vyhnu se tak radám a kázáním a následným manipulacím. Striktně trvám do ohlašování návštěv a dodržování dohodnutých pravidel

rákosníček

jesli vám tchýně nějak ubližuje je potřeba do toho vtáhnout i manžela nejedná se jen o vás ale o rodinné štěstí vůbec a manžel by se vás měl zastat a mamince vysvětlit že teď jste tam pro něj vy a ona už do toho nemá co mluvit zkuste si sním o tom promluvit a najít řešení spolu moc to pomáhá zažila jsem to a mám teď s tchýní docela slušný vztah

Fridolinek

No tak to jsme na tom podobě. Já si jí nevšímám, nejezdím k ní a protože je z malého města, tak ji to štve (je to vidět víc jak ve městě, navíc jí záleží na tom, co si myslí okolí). Zjistila jsem, že o mě dokonce lže, aby si vylepšila své skore asi. Nejdřív mě to mrzelo, ale pak jsem to hodila za hlavu a přirovnala její chování k chování raněného řvoucího osla. Prostě s ní nekomunikuju, když ji náhodou potkám tak ji pozdravím a jinak si jdu za svými cíli a úspěchy a snažím se nic si z ní nedělat. Je to těžké, ale funguje to. Nakonec, pokud s ní nebydlíte, tak jste to tak i tak vy ta královna a král války, protože jste jí odvedla syna…to je potřeba si uvědomit. Pokud se tchýně ani nepokouší snažit o pěkný vztah jako v mém případě, nemůžete s tím vy prakticky nic udělat, max. si s ní promluvit, což podle vlastní zkušenosti je stejně k ničemu…:-( Nenechte si otrávit vztah, to ona většinou chce. Někde jsem četla, že tchýně jsou na 3 místě v žebříčku nejčastějších důvodů rozvodů a rozpadů manželství…

Alkoczka

TCHÝNĚ A UZENÉ, NEJLEPŠÍ JSOU STUDENÉ:)) Měla jsem dvě a stačilo mi! Já myslím, že úsměv je nejlepší zbraň a nejvíc zabírá a na.ere:) nejen tchýni. Takže sýýýr:)

Attack-design

Pokud nezabírá perfektní chování zkus se pošťourat v její minulosti, poptat se, určitě udělala někde nějakou chybu o které nechce aby se vědělo, pak bych ji to osladila