Avatar uživatele
zjentek

Jak se odhlásit z tohoto serveru?

Zkouším to, ale marně. Zcela mi to zavání kriminální činností ze strany správy, ovšem v mém PC, někde „na pozadí“. Jistě si rozumíme. Děkuju.

Zajímavá 0 před 105 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nelze. Můžeš požádat admina, ale ten to neřeší, Majit
elé jsou placeni podle počtu lidí, kvůli reklamám. Někteří lidé jsou stále v evidenci a nebyli tady už několik let. Přestaň chodit a hotovo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Napiš správci, nebo server přestaň používat. Stejně tu nejsi pod svým jménem, tak je to jedno.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jestli nechceš, tak už sem zkrátka nelez. Jestli Ti jde o to, aby začal být anonym když sem vlezeš na stránky, tak se odhlaš a v prohlížeči smaž veškeré sušenky týkající se odpovědí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Dochy, docela se ti popletly pojmy. Já sem nelezu, nýbrž tento web navštěvuji coby uživatel. Děkuju.

Avatar uživatele
Dochy

Pokud vyloženě chceš aby na Tebe server zapomněl – jako že vůbec nikdy žádný zjentek neexistovalm tak jedině přes adminy, ale od nich se tu někdo objevuje tak jednou za 2 týdny. A popravdě mně vymazání uživatele nepřipadá OK.

Avatar uživatele
zjentek

To bych se vyjádřil jako o smazání profilu a nikoli o odhlášení. Nač ty dlouhé „vysvětlovací“ řeči, pochybím tak řeknu sorry jsem blbec a dál to neřeším, uznám svůj momentální přístup ke svému předešlému řešení a fertig, tečka. Ale to bych udělal já a nikdo jiný není já, žáno 🤷‍♂️

Avatar uživatele
Dochy

Chtěl ses odhlásit. Od toho je tlačítko nahoře a pak už „tento server nemusíš navštěvovat“, když nechceš. Pokud samotné odhlášení z menu nefunguje, použij to co píšu.

Avatar uživatele
zjentek

Ne, NEFUNGOVALO! A dlouho. Dostatečně dlouho na to, aby měl člověk pádný důvod být podezřívavý vůči zajištění soukromí.

Avatar uživatele
Dochy

Vyzkoušel jsem a mně to funguje. Ses měl rozepsat co jsi zkoušel a jak to dopadlo.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, jedno je kolo u trakaře. A ani ty se nebudeš dopouštět nelegálních skutků/činnos­tí/postupů, na anonymech proto, že jsou pod rouškou anonymity. Kapiš to? Kvůli podobným „vykukům“ by veškerá anonymita jaxi postrádala smysl, pokud bys hodlal nerespektovat práva kohokoli, kdo vystupuje pod rouškou anonymity. Čili ti zde preventivně zopakuji: jedno je kolo u trakaře, kašpare.

Nový příspěvek