Lečo

Jak se nejlépe zbavit smutku?

Jaká je nejlepší cesta ke zbavení se smutku a pokračování dal například po bolestivém rozchodu nebo ztrátě blízkého?

Odpovědi
Drap

Najít si zábavu , nebo práci. Čím více tím lépe

Tw!st

Ven mezi lidi, nejlépe mezi kamarády :) Hlavně nesedět doma s čelem v dlaních

marci1

Chce to svůj čas. Nesedět doma a trápit se. Chodit ven mezi lidi a také do přírody: do lesa, na hory. Tam se člověku"uleví" a vyčistí si hlavu. Příroda je mocná čarodějka! 🙂

Lucyfer

Dovolit si ten smutek prožít hlavně… nehodnotit ho… no a najít pro sebe naplnění