dust8

Jak se nazývá povolání toho, kdo vytváří puzzle? Dá se tím uživit?

Nebo je to jen část práce nějakého jiného povolání?

Docela předpokládám, že jsou na to dnes již stroje?

Nejlepší odpověď
Drap

Podílí se na tom více profesí, a netušíme kterou máš na mysli. Někdo vytvoří fotku či obraz, jiný ji natiskne na dřevo, nebo na karton, jiný to buď na stroji vyřeže či vylisuje, další zabalí do krabice a opět další rozváží po prodejcích.

Další odpovědi
Edison

A já doplním, že pouze puzzlíky se uživit opravdu nedá.

Edison

A ještě dodám, že jeden člověk může představovat i více profesí… Profese lze v určitých případech kumulovat na jednu osobu.