Roshtyaak

Jak se nazývá neteř mé pratety?

Odpovědi
Conchus

teta

marci1

Možná je to blbost, ale prateta je sestra tvé babičky a její neteř je tvoje máma. 🙂

DoTazatel

Buď tvoje matka nebo teta.

Prateta je sestra jednoho z prarodičů (dědeček, babička). No a pratetina neteř je dcera jednoho z jejich sourozenců, což může být tvůj prarodič anebo jiná prateta/prastrýc.

Edison

Neteř pratety? 😁

elkon

A vůči komu, s vámi v podstatě nemá nic společného, je to velmi vzdálená příbuzná.

rentier00

Že by Marie???

Kelt

Taky jsem hledal něco podobného. Jedna zaměstnankyně a já máme společného příbuzného. U ní je to bratr jejího tchána, u mne je to manžel sestry, která má sestru a její manžel je bratrem mé tchýně.

DoTazatel

@elkon vlastní matka anebo teta jsou vzdálení příbuzní?? o.O :O