pepe88

Jak se nazývá čtení z ruky, jímž se zjistí, který orgán vás trápí?

Mozek,srdce,pl­íce,játra,sli­nivka,cévy,oči,u­ši,atd.

Nejlepší odpověď
annas

Nejde o čtení ruky ve smyslu využítí různých čar života, hádání osudu atd., ale o tzv.. reflexologii, která využívá reflexní body.

Ty slouží k tzv. reflexní terapii. Vychází z toho, že tělem procházejí tzv. akupunkturní dráhy, které jsou od vlastních orgánlů vzdálené, ale v určitých místech vytvářejí tzv. reflexní plošky.

Reflexní terapie je technika, při níž se jemným tlakem masírují tzv. reflexní plošky na rukou, ale i nohou. Dojde např. k uvolnění bolesti.

Zapomněla jsem vložit obrázek ruky, kde najdete reflexní body srdce, sleziny, plic, ledviny, močového měchýře atd.

Levá ruka se vztahuje k levé části těla, pravá ruka pak k pravé části těla.

„ZÁZRAČNÉ BODY NA RUCE: Teď si už můžete pomoct od zdravotních problémů sami!“
autor: Kristýna Jakubcová

Zdroj: http://www.ex­tra.cz/zazrac­ne-body-na-ruce-ted-si-uz-muzete-pomoct-od-zdravotnich-problemu-sami

Další odpovědi
Lamalam

Tohle se obvykle nazývá pavěda.

Kepler

Čtení z ruky se nazývá choromancie, nebo palmistrie, ale neurčuje stav tvých orgánů. Rozlišuje jen čáry (rýhy) života, hlavy a srdce a podle jejich délky, tvaru apod. chiromant věští naivnímu klientovi budoucnost. Když má trouba krátkou čáru života, hned si jde uzavřít životní pojistku.

mosoj

Ruce mám hned dvě, obě lžou.

Lamalam

annas > obávám se, že dotaz zněl na čtení z ruky, nikoliv na reflexní terapii.

annas

Přečetla jste si dodatek? Neptá se např. na délku života atd., ale kde jsou body jednotlivých orgánů.

Přece věštění z ruky neřeší, kde je reflexní bod jater, žlučníku, ledvin atd.