MonkeyKing

Jak se naučit španělsky za týden na úroveň A2?

dá se to?
Umim anglicky, trošku latinsky, německy, francouzsky, tak doufám, že mi to pomůže.
Znáte nějaké on-line učebnice?

Odpovědi
Lukáš Rusek

Tak angličtinu jo ale ostatní ti řekne nikdo jinej angličtina: https://elt.ou­p.com/student/pro­ject3rdedition/?cc=cz&sel­Language=cs tady si můžeš procvičit angličtinu jen základně

MobilManiak

Za týden? Haha. Kolik by sis toho pamatoval za týden intenzivního studia španělštiny. Jazyků umíš dost, tak víš, že za týden to holt nejde.