zjentek

Jak se naučit souložit a přitom nemilovat?

Když já se u toho dycinky strašně zamiluju. No fakt, bez výjimky. Bože, kolikrát já už byl prosím zamilovaný… To se nedá snad ani vyčíslit. Ale nebudu odbočovat. Prostě vůbec si nedokážu představit, že to do někoho souložím a vůbec ten objekt jako nemiluju. To je pro mě skoro jako scifi. Nepředstavitelné. To by nemohlo vyjít celé. Nakonec já jsem šíleně zamilovaný i do mých oblíbených hvězd z porňásků a nemyslete, že mezi takové se dostane jen tak nějaká. Pche, ani náhodou!. Tam nějaká chladná obluda nemá co hledat! No ale takže já nejen že nejsem bez lásky sám absolutně akce schopen, ba co víc, vždyť já bych ani nedokázal některou nemilovat a přitom koukat, jaxouloží. To už hraničí s nevěrou. To by mě nevzrušovalo, jako, koukat na to bez lásky. Takže kde hledat problém?

P.S.: Je už po desáté večer takže v klidu a teď jak po sobě otázku čtu tak se mně hned skýtá ještě i podotázka, když už mám důkladnou selekcí vytvořený nějaký ten kvalitní výběr a náhodou ve slabé chvilce bych dal své city souložené polovičce omylem najevo a nebyly by opětovány, přestože by bylo při aktu JASNĚ CÍTIT, že miluju, měl bych to pak považovat za jaksi krutou zradu a být uražený? Přece nejsem žádný prospěchář. Takže, jak, jako?

Odpovědi
elkon

S takovou hloupostí se obracej na sexuologa. Nejlépe, když bude rovnou i psychiatrem. Něco jako býval Mudr. Plzák. Ten by si na tobě smlsnul.

cappuccino

Na to by ti nejlip odpovedel nejaky call boy nebo call girl!!

Kelt

Jak bylo zjištěno, chlap myslí na sex každých deset minut a baba každých 15 minut. Ale nepamatuji si to přesně, někde to je v literatuře a na internetu. A je to i častěji. No a tímto problémem se zabývá lidstvo velmi dlouho. Ovidius napsal Umění milovat a o sexuálních rekordech Messaliny, ženy císaře Claudia, se povídá dodnes. Jinak jsou na to odborníci, kteří poradí.

plebs

Navštěvovat pravidelně dům lásky nebo se procházet na Cejlu v jednom městě tam můj příbuzný dostal nabídku, hele dnes mám slevu rychle pustím šťávu a ty se vysemeníš.

da ny

Kdejaký nevěrník(nejčastěji muži) i nevěrnice . to bravurně zvládají.
Je to pro ně koníček, sport, někdy potřeba, když je toho doma míně, než je jejich potřeba/touha.
Ptejte se jich 😉 Jsou jich mraky…