dust8

Jak se naučit pracovat se šicím strojem pokud jde o začátečníka? Jsou nějaká cvičení?

Nejlepší odpověď
Drap

Sednout a šít. Nejprve jenoduché věcia postupně přidávat na obtížnosti. Naučí se to každý, pokud se chce naučit a šije. Sán jsem tak začínal. Mám zlou ženu a když jsem potřeboval něco ušít, tak se jí buď nechtělo a nebo neměla čas. Když už js ji někdy přesvědčil, tak to zase nebylo podle mých představ. Zalíbilo se i to a přesto že jsem vystudoval úplně něco jiného, začalo se i to líbir. Založil jsem si živnopst a občas něco přivydělal. Později s.r.o. a zaměsrnával jsem 15 švadlen.
Přeji mnoho úspěchů a málo lomených jehel.