ladadvor

Jak se nakazit chřipkou bez přenosu?

Naložit se do ledu na noc, nebo napadá vás lepší varianta ? Jde mi o to jak si udělat nemoc abych mohl jít na nemocenskou.

Odpovědi
elkon

Napadá mě, že bys měl navštívit psychologa. Úmyslné sebepoškozování je trestný čin.

Nassin

Připomněl jsi mi život na internátu, kdy se mi nechtělo na teorii. Večer jsem se osprchoval, v pokoji otevřel okno dokořán, za kterým panoval mráz asi mínus 15°C, nepřikrytý ulehl s domněnkou, že ráno budu ochraptělý, mít rýmu i zvýšenou teplotu. Ráno, při budíčku jsem z postele vyskočil jako rybička a po snídani alou do třídy.

Schluker

Nebylo by jednodussi rict doktorovi ze mate uporny prujem? Jinak to tedy neschvaluji, je to chovani ze zakladni skoly… vemte si dovolenou a je to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.