prostenevim

Kde se mohu podívat na Městečko South Park s českým dabingem?

nikde nemůžu najít Městečko South Park s českým dabingem jenom ukázky na YT

Odpovědi
Alesh

Normálně… pustíš si nějaký díl, který je nadabovaný česky, na svém PC, TV nebo telefonu.

Nejdřív se ptáš „jak“, na to jsem ti odpověděl.
Pokud jde o o dotaz „kde“, tak to ti neporadím, neboť nepochybně to je dílo chráněné autorskými právy a pokud to tedy někde je ke stažení, tak to nejspíš legální nebude. 😉

Jsem Jan

Ahoj.
Já koukám tady: http://south-park.nikee.net
Jednoduchý, bez reklam, online
Občas se může seknout přehrávání, ale stačí znovu načíst stránku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

prostenevim

alesh ale na jaké stránce?