tomovka

Jak se máte???

Nejlepší odpověď
anonym

Vcera vecer jsem zde odpovidala na stejnou otazku takhle :
Za chvili ke me prijde kamaradka a ja tu mam 4 l. burcaku. 🙂 -iv-
A dnes vam odpovim takhle :
Kamaradka tu byla , tak se mam dnes " blbe " , protoze je mi " blbe ". 🙂 -iv-

Další odpovědi
kropitko

Blbě a to jsem nemusela pít ani burčák.:-)

hanny 2

Docela dobře,až na to počasí.Za chvíli jdu do práce – do večera,ale práce mě baví,takže...­..Navíc za mnou přijde kamarádka na pokec.

Drap

Jde to.Za chvíli odjíždím n víkend, tak se nemohu mít jinak než dobře.

slad08

Dnes jsem doma a je to normálka až na to počasí. U nás je zataženo a poprchává.