lucik-pucik

Jak se mam naucit varit?

Neumim skoro nic,ale chtela bych neco umet.Mama nema cas me neco ucit varit a tatka taky moc ne.Poradte prosim,jak se mam naucit aspon zaklady a kde?

Nejlepší odpověď
xyzz

ahoj?nejlepší je internet.Najdete tam různé recepty na jednu a tu samou věc.A vy si vyberete podle toho co máte doma za suroviny a podle co je jednodušší.Potom formou pokus a omyl si hlavně zapamatujte ,jak jste na to šla Vy.Mě je 61 let a serfuju po internetu.

Zdroj: XYZZ duchodce

Další odpovědi
Nuk nuk

První věc, kterou potřebujete je odvaha a tak trochu do toho „skočit po hlavě“.
Pak začít jednoduchými jídly, které zvládne v podstatě každý – něco jako míchaná vajíčka, čočka nakyselo apod. Určitě si také pořiĎte nějakou dobrou kuchařku, v knihkupectví najdete kuchařky, které jsou určené pro začátečníky a vše je tam pěkně polopatisticky popsáno, obvykle jsou tam i obrázky.
Příklad jedné takové je v odkazu.

Zdroj: http://www.kos­mas.cz/knihy/136574/ku­charka-pro-zacatecniky/

Slonisko

asi bude nejlepší když si koupíš nějakou dobrou kuchařku a začneš se učit podle ní taky jsem se takhle naučila a dneska kuchařky používám dost často

Málče

Zkus se podívat na internetovou kuchařku: www.maminciny­recepty.cz Jsou tam jednoduché a přitom skvělé recepty. Pro začátečníka jako stvořené. Sama z nich často vařím a peču.

Zdroj: www.maminciny­recepty.cz