lulau

Jak se naučit vařit?

Nejlepší odpověď
Drap

Vařit, vařit a zase vařit. Bez osobních zkušeností se to nikdy nenaučíš. Začít můžeš podle kuchařky, nebo navštívit nějaký kurz.

Další odpovědi
trpaslicek

Pokud bydlis s rodici tak var s nima. Jenom tak se naucis od zakladu s overenyma vychytavkama a trikama ktere v kucharkach vetsinou nenajdes. Ale jak psal drap-varit varit varit a nevzdat to po prvni spalene krupici a srazene koprovce 🙂

devitkac

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že dobrý základ jsou například nějaké kuchařky na internetu. Taky dost pomáhá pokud máte dobře vybavenou kuchyni. Já si třeba nedávno pořídil nový sporák a díky němu se mi hned vaří o něco lépe. Teď mi ještě zbývá si na něj pořídit takový ten skleněný kryt. Ten ale nejspíš objednám z https://www.e­mako.cz/ochran­ne-sklenene-panely-na-sporak/