Avatar uživatele
•adulinkqq•

Jak se má moje 11 letá kamarádka zalíbit 14 letému klukovi? Ptá se mě na to pořád dokola abych to sem napsala.

Zajímavá 0 před 230 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Vyřiď té „tvé kamarádce“ ať se hodí do klidu, protože – co si vzpomínám – my 14letí kluci jsme tehdy koukali výlučně po holkách starších, než jsme byli sami. Obrací se to později. Pochybuji, že se na tom od té doby něco výrazně změnilo. Zkus to tak za pár let. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Je důležité mít na paměti, že mezi jedenáctiletými dětmi a čtrnáctiletými dospívajícími mohou být velké rozdíly v zájmech a emocionální zralosti. Pokud je tvoje kamarádka opravdu odhodlaná zaujmout 14letého kluka, zde je několik tipů, které by jí mohly pomoci:

  1. Najdi společné zájmy: Jestliže se plánovaný kluk zajímá o něco konkrétního, jako je například sport nebo videohry, mohla by se ta mlaďší dívka snažit pochopit a podílet se na těchto zájmech. Je však důležité, aby se nezabývala něčím, co ji nezajímá jen proto, aby zaujala chlapce – to by bylo neupřímné.
  2. Snaž se být zralá: Čtrnáctiletí kluci mohou být přitahováni děvčaty, která se chovají zraleji. To znamená nevyhýbat se vážnému rozhovoru, být ohleduplná a respektovat ostatní.
  3. Buď sama sebou: Je důležité, aby si tvoje kamarádka uvědomila hodnotu být sama sebou. Když se lidé, bez ohledu na věk, předstírají jako někdo jiný, je to velmi obvykle neupřímné a nakonec se to projeví.
  4. Buďte přáteli: Děvčata a chlapci jakéhokoli věku mohou být přáteli. Tvoje kamarádka by měla začít s budováním přátelství s tímto klukem, než se pokusí o něco více.

Avšak, je velmi důležité zdůraznit, že vždy je nejdůležitější respektovat vlastní pocity a pocity ostatních. V tak mladém věku se pocity rychle mění, takže je důležité být trpělivý a pochopením.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nechť je tvá kamarádka přirozená, sama sebou. Na lež a nepřirozenost se rychle přijde bez ohledu na věk a kluka to odežene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Jedenáctiletá holka se má především učit, aby měla dobrý základ vzdělání. na podobné věci má dost času. Zřejmě ji rodiče moc nekontrolují, jinak by udělali pořádek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
john0000000

Ahoj přátelé, chci vás jen doporučit dobré úvěrové společnosti, kde jsem dostal svou půjčku ve výši 270 000,00 EUR prostřednictvím jejich e-mailu, když jsem hledal půjčku, abych zaplatil své účty a šel dál v životě, pak mi přítel dal podrobnosti o této společnosti, které Kontaktoval jsem prostřednictvím tohoto e-mailu: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
INRI

Každý má jiné ideály, a tak zde nejsou žádné dobré rady, jak se zalíbit muži nebo ženě, vše je obchod, kde je nabídka a poptávka.
http://deprese­.bloger.cz/

Nový příspěvek