Jak se lidé stávají kapsáři nebo vykradači bytů?

Přemýšlím nad tím jak se lidé stávají kapsáři nebo vykradači bytů,je na to nějaký rekvalifikační kurz nebo střední škola nebo snad je to vrozená specializace od narození,no někde se to přece musí naučit když jich jen po Praze běhá několik stovek a po světě několik desítek i stovek tísíc. děkuji

Odpovědi
led

Kurzy a školenia vykrádačov bytov a vreckárov naozaj fungujú na čiernom trhu práce. Mnohí začínajú z túžby po dobrodružstve, z radosti z úspešného porušovania zákonov a „ťahania tigra za ocas“, z túžby po rýchlom zbohatnutí, ale niekedy aj z donútenia, pretože, ak chcú prežiť, kradnú… Tie svetové čísla vreckárov a čističov bytov počítajte v číslam blízkych 6-miestnemu číslu.

elkon

Když nemají řádnou výchovu od dětství a zábrany, tak to zkusí, když to vyjde, je hotovo a už v tom jedou.

Edison

Bo jim to přijde jednodušší, nebo bezpečnější, nebo výnosnější… nebo… to se musíš zeptat spíš těch, co se na tu dráhu dali.

Kryšpín

Genetika, psychosociální vliv, výchova, životní okolnosti závisláci a.t.d.