xxxmonika

Jak se jmenuje ten film?

Ahoj, už dlouho hledám film o hrdinovi z války, který při ní našel fotku ženy. Když vše přežil tak si myslel že byla jeho strážným andělem a tak jí šel se svým psem, myslím že to byl německý ovčák, nebo prostě nějaký vlčák, a našel jí na místě kde sama cvičila psy. Postupně se do sebe zamilovali, ale kazil jim to její bývalý přítel, je to policista a ještě měla dítě. Žádná jména si bohužel nepamatuji. Jestli někdo víte, tak prosím napište děkuji.

Odpovědi
Hufnágl

Málo indicii. Nepíšeš o kterou válku jde, nepíšeš ve kterém státě se příběh uskutečnil atd..