Rokio

Jak se jmenuje tato pohádka, ve které vystupují ptáci?

Film je minimálně deset let starý a je animovaný.

Dravci zde jsou záporní a hlavní hrdina je pták, který půjde do letecké školy, ale má příliš nízkou výšku, tak ho tam vzít nechtějí. K tomu mu dopomůže jeden holub. Také zde byly dvě straky, které podvedl ten holub.

Více toho o filmu bohužel nevím. Nevzpomene si někdo na název tohoto filmého díla?

Odpovědi
elkon

Dětské filmy mě několik desítek let už nezajímají.

Kelt

Z pohádek, kde vystupují ptáci , znám – Kalif čápem – to je arabská pohádka, pak Paví král. A obě byli v české televizi s českými herci. Pak Angry Birds, to jsem neviděl, ale mělo to velkou reklamu. Dále Finist jasný sokol atd. Víc bys asi našel na nějakém vyhledavači .

EKSOT123

Netuším, ale doporučuji pohádku Král sokolů (2000). Moc pěkná. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VxztkXn_myk