Kalim_YT

Jak se jmenuje stav, ve kterém se nachází mozek mezi zmatkem a logickým uvažováním?

Mám na mysli situaci kterou jsme už prožili milionkrát ale na milion prvé se stane jiný výsledek. Myslím stav mozku v situaci např. Otevírám dveře, měly by být odemčené ale jsou zamčené, vezmu za kliku nejdou otevřít, mozek je tak půl až dvě vteřiny “mimo” stále držící kliku a koukajíc do prázdna a až potom začnu uvažovat že jsou zamčené, proč, kdo…. Jak se tento stav nazývá?

Nejlepší odpověď
OSHO

Vědomí

Další odpovědi
zjentek

Zkrat (v mozku).